O firmie

F.H.U. TEREBIENIEC

Jesteśmy firmą cieszącą się uznaniem u naszych klientów, ponieważ świadczymy usługi terminowo i na najwyższym poziomie. Jesteśmy też znani z tego iż bezpiecznie przewozimy powierzone ładunki.

Jesteśmy gotowi przyjmować jednorazowe, sporadyczne zlecenia transportowe jak i nawiązać stałą współpracę na świadczenie usług przewozowych.

Realizujemy indywidualne zamówienia transportowe a także zlecenia expresowe. Nasi kierowcy posiadają Świadectwa Kwalifikacji Kierowców oraz są przeszkoleni w zakresie bezpiecznego transportu rzeczy.

Nasze samochody posiadają systemy nawigacji GPS przez co znajdziemy bez problemu drogę do nawet najmniejszych miejscowości w całej Europie.

GWARANTUJEMY

FACHOWĄ OBSŁUGĘ

Wysoka jakość, profesjonalnie świadczone usługi, dbanie o miłą atmosferę współpracy i komfort psychiczny klienta.

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Dotrzymujemy wyznaczonych terminów i dbamy o bezpieczne dostarczenie powierzonych nam ładunków.

KONKURENCYJNE CENY

Szanując Państwa czas, oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań i usług o znakomitym stosunku jakości do ceny.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze pojazdy posiadają najnowocześniejszy sprzęt komunikacyjny i telematyczny.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

DLACZEGO MY?

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu drogowego rzeczy pozwala nam na wybranie najkorzystniejszego i szybkiego rozwiązania dla przewozonego ładunku.
Zajmujemy się wszelkimi ładunkami: od pojedynczych kartonów, poprzez pełno tonażowe - 6 tonowe. Realizujemy transporty expressowe do 1,5t , jak i częściowe jako doładunek. Mamy do dyspozycji magazyn oraz możliwość przeładunku towarów.
Miarą naszego sukcesu jest rosnące grono zadowolonych z naszych usług Klientów. Z firmy działającej w początkowym okresie na rynku lokalnym staliśmy się liczącym partnerem na szerokim rynku transportowym. Nie byłoby to możliwe bez naszego profesjonalizmu, który tak cenią nasi Klienci
Sukces naszej firmy to wieloletni wkład naszych pracowników , którzy ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje i stanowią o wartości naszej firmy. Bez nich nie udałoby się nam osiągnąć dzisiejszej pozycji i wiarygodności.

OPINIE